Web Design

Web Tasarım

Web tasarımını sadece güzel görünen dekoratif amaçlı grafik ögelerden ibaret görmüyor, hedef kitle ile etkili iletişim kurabilen ve beklentileri karşılayabilen bir tasarım olmasını da aynı düzeyde önemsiyorum. Ayrıca her projemin, piyasadaki rakiplerinden, ya üstün özellikler ya da iyi anlatılmış, sunulmuş hizmet ve ürünler ile farklılaşması için çaba gösteriyorum.

Web Yazılım

İhtiyacınıza uygun, tüm platformlarda çalışan ve ömür boyu güncelleme sahibi olan yazılımlar.

Yapılacak olan web yazılımı veya web sitesinin amaç ve beklentileriniz doğrultusunda; fonksiyonel, etkileşimli ve erişilebilirlik standartlarına uygun olmasını sağlıyorum. CSS, XHTML/HTML (W3C standartlarına uygun), Javascript, AJAX, XML, ASP, SQL teknolojileri...

E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret yazılımımı kullanarak, büyük ölçekli, zengin fonksiyonel özelliklere sahip web tabanlı e-ticaret siteleri...

Gelişmiş ve Yaygın Bir Programlama Altyapısı, Güçlü Yönetim Paneli, Sanal Pos Uygulamaları, SEO Yapılandırmaları, Kişiye Özel Tasarım İmkanı

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi’ni gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmak olarak tanımlarım.

Sosyal Medya Yönetimi ile yaşayan, sosyal ve aktif bir marka olmak yolunda stratejilerini hazırlar ve markaya uygun sosyal mecralarda özel içerik üretimi sağlarım.

İçerik Oluşturma ve Güncelleme

İçerik, müşterileri elde tutmak ve yeni müşteriler çekmek için son derece önemlidir. Web içeriklerinizi zenginleştirmek ve yönetmek için sizlere hizmet veriyorum.

Ayrıca bu hizmeti almanız iş yükünüzü azaltacaktır.

Kurumsal Danışmanlık

Firmanızın sahip olduğu tüm web sitelerinin güncellenmesi, bakımı ve altyapısal değişimlerinin sürekli takip edilmesiyle performansı daha yüksek websiteleri elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra reklam hizmetleri, kurumsal kimlik ve tasarım hizmetini de kurumsal danışmanlık hizmeti dahilinde size sunmaktayım.

Kişisel Web Sitesi Açmak İçin 5 Neden